м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

 

 

 

Порядок прийому дітей до закладу дошкільної освіти

З метою забезпечення виконання норми статті 39-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26.01.2018 №157 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України», листа Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2018 № 111-01/89 «Міністерству освіти і науки України» управління освіти і науки відкликає лист 06.03.2018 № 03-14-365 «Щодо зарахування дітей до закладу дошкільної освіти».

Разом з тим інформуємо, що відповідно до Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами) (далі – Положення) прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється завідувачем. 

 Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

  • свідоцтва про народження дитини,

  • документів, що підтверджують пільгу на позачергове або першочергове зарахування дитини до закладу,

  • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти,

  • довідка про проведені щеплення, зазначені у формі первинної облікової документації №063/о «Карта профілактичних щеплень».

Зарахування та прийом до закладу дошкільної освіти дітей, батьки яких відмовляються від щеплень, або ж якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, вирішується лікарсько-консультативною комісією при закладі охорони здоров'я, про що надається відповідний висновок.

Зарахування дітей на підставі інших документів та черги у електронній реєстрації зазначеним Положенням не передбачено.

Відповідно до пункту 10 Положення формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень). Отже, новостворені групи закладів дошкільної освіти мають бути сформовані до 01 вересня поточного року, відповідно до поданих батьками заяв.

 Першочерговий прийом дітей до дошкільних навчальних закладів

Інформуємо, що позачергово зараховуються:

 Детальніше...


Коментар:

Відповідно до частини 2 статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-III (далі — Закон № 2628) дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти. Фактично ця норма дає право на першочергове приймання до дошкільного навчального закладу тих дітей, які мешкають на території, яку обслуговує дошкільний навчальний заклад

Окрім того, Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII (далі — Закон № 796) пільги на позачергове обов’язкове забезпечення місцями у дошкільних закладах освіти незалежно від відомчої підпорядкованості надано:

  • дітям осіб, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 17 ч. 1 ст. 20);

  • дітям, зазначеним у статті 27 Закону № 796, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (п. 2 ч. 3 ст. 30).

Для оформлення дитини в дошкільний заклад необхідно:

Пройти медичний огляд:

Всі дані про проходження огляду мають бути зафіксовані в медичній картці (зразок картки надає старша медична сестра дошкільного закладу, та надає консультацію про правильність проходження оглядів)

Неодмінною умовою для вступу дитини в дошкільний навчальний заклад будь-якого типу має бути наявність у дитини профілактичних щеплень.

Відповідно до ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року №1645-111 дітям, які  не отримали щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дошкільного навчального закладу не дозволяється.

...Детальніше на сторінці "Яких лікарів необхідно пройти перед дитячим садком?"... 

Пам’ятка для батьків

Дошкільний навчальний заклад надає свої послуги п’ять днів на тиждень: понеділок,  вівторок,  середа,  четвер,  п’ятниця з режимом перебуванням дитини  з 700 до 1900 із забезпеченням триразового харчування відповідно до норм харчування дітей в дошкільному закладі.

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до програм «Впевнений старт», «Українське дошкілля»

 

 

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: myborispol.in.ua

Вгору