м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

 

 

 

Порядок прийому дітей до дошкільного закладу

 Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністерства України від 12 березня 2003 р. №305 (із змінами), на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. 

Прийом документів для вступу до дошкільного закладу та формування новостворених груп здійснюватиметься відповідно до закріплених територій обслуговування на підставі документів визначених законодавством.

Новостворені групи почнуть функціонувати з 1 вересня поточного року.

 Прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

- Заява на вступ до дошкільного закладу;

- Ксерокопія паспорта матері (1,2,11 ст.- яка дійсно засвідчує адресу проживання за територією обслуговування закладу);

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

- Для пільгових категорій копії документів, які посвідчують дану пільгу.

 Першочерговий прийом дітей до дошкільних навчальних закладів

Освіта в Україні визнана пріоритетною сферою соціально-економічного, духовного і культурного розвитку суспільства. Саме тому одним із основних принципів освіти у нашій державі є доступність для кожного громадянина усіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою (ст. 6 Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-ХІІ).

Водночас нормами законодавства встановлено низку пільг для різних категорій населення щодо реалізації права на отримання дошкільної освіти. Так, у першочерговому порядку надаються місця у дошкільних навчальних закладах для дітей:

Коментар

Відповідно до частини 2 статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-III (далі — Закон № 2628) дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти. Фактично ця норма дає право на першочергове приймання до дошкільного навчального закладу тих дітей, які мешкають на території, яку обслуговує дошкільний навчальний заклад

Окрім того, Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII (далі — Закон № 796) пільги на позачергове обов’язкове забезпечення місцями у дошкільних закладах освіти незалежно від відомчої підпорядкованості надано:

  • дітям осіб, віднесених до категорії 1 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 17 ч. 1 ст. 20);
  • дітям, зазначеним у статті 27 Закону № 796, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (п. 2 ч. 3 ст. 30).

Для оформлення дитини в дошкільний заклад необхідно:

Пройти медичний огляд:

Всі дані про проходження огляду мають бути зафіксовані в медичній картці (зразок картки надає старша медична сестра дошкільного закладу, та надає консультацію про правильність проходження оглядів)

Неодмінною умовою для вступу дитини в дошкільний навчальний заклад будь-якого типу має бути наявність у дитини профілактичних щеплень.

Відповідно до ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року №1645-111 дітям, які  не отримали щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дошкільного навчального закладу не дозволяється.

...Детальніше на сторінці "Яких лікарів необхідно пройти перед дитячим садком?"... 

Пам’ятка для батьків

Дошкільний навчальний заклад надає свої послуги п’ять днів на тиждень: понеділок,  вівторок,  середа,  четвер,  п’ятниця з режимом перебуванням дитини  з 700 до 1900 із забезпеченням триразового харчування відповідно до норм харчування дітей в дошкільному закладі.

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до програм «Впевнений старт», «Українське дошкілля»

 

 

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: ils2.com

Вгору