м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

Правила для батьків щодо дотримання протиепідемічних заходів у закладі дошкільної освіти

 

1. Обов’язково вдома виміряти температуру тіла у дитини і пересвідчитись, що вона здорова (температура не перевищує 37,2 , а також упевнитися, що всі члени родини здорові і не мають ознак респіраторних хвороб)
2. При вході на територію дитячого садка старша медична сестра проводить вимірювання температури у дитини. При виявленні температури тіла понад 37,2 або ознак респіраторного захворювання дитина до дитячого садка прийматись не буде.
3.На шляху від місця проживання до дитячого садка та від дитячого садка до місця проживання батьки та дитина повинні дотримуватись масочного режиму.
4. Дитячі речі покласти в дитячий ранець, з якого дитина самостійно в групі перекладе речі у свою шафу. Також покласти нову маску, яка буде використана дитиною в разі її захворювання протягом дня.
5. Одяг дитини повинен відповідати погоді. Проведення всіх режимних моментів, крім харчування, при сприятливій погоді буде проходити на свіжому повітрі.
6. Ранковий прийом дитини до закладу та передачу при поверненні їх додому проводить вихователь на майданчику, закріпленого за групою (за несприятливих умов – на вході до приміщення).
7. Вхід батьків до приміщення закладу ЗАБОРОНЕНО.
8. Прийом дітей проводиться з 7.30 до 8.40
9. Чергова група на час карантину функціонувати не буде.
10. Заборонені масові заходи за участю батьків.
11. Батьки самостійно забезпечують свою дитину паперовими рушниками та деззасобами.
12. Якщо дитина протягом дня захворіє, батьки повинні в найкоротший термін забрати її з дитячого садка (прохання телефон завжди тримати при собі).
13. У спілкуванні з вихователем тримати дистанцію 1,5 м та бути в масці.
14. Якщо ви виявляєте бажання, щоб ваша дитина перебувала протягом дня у масці, то повинні надати вихователям пакет масок із розрахунку на весь день (1 маска на дві години, та надати пакет для утилізації);
15. Забороняється приносити з дому іграшки.


Наголошуємо, що дитячий садок приймає лише здорових малюків!
Просимо дотримуватись виконання протиепідемічних заходів, які встановлені в закладі та спрямовані на захист дітей та працівників закладу!

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: myborispol.in.ua

Вгору