м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

Куточок розваг з водою на майданчиках

05.06.2018

З метою реалізації Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, на виконання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України 24.03.2016р. №234, р.YI, п.7 та плану роботи дошкільного закладу на 2017-2018 навчальний рік.

В ДНЗ проведений конкурс «Куточок розваг з водою на майданчиках» між групами дошкільного навчального закладу. 
Метою конкурсу є оптимізація проведення прогулянок у літній період наповнення ігрового середовища на майданчиках атрибутами для ігор з водою; створення умов для розвитку ігрової діяльності дітей; активізація творчого потенціалу педагогів дитячого садка, залучення батьків до участі у конкурсі.
Завдання Конкурсу:
 виявлення кращого ігрового осередка для ігор з водою у літній період на майданчиках і поширення досвіду організації ігрової діяльності з дошкільниками;
 виявлення та заохочення кращих педагогів, працівників ДНЗ, представників батьківської громади, формування традицій оформлення ігрових осередків, сприяння розвитку їх творчості.
 створення умов для покращення та урізноманітнення роботи з ігрової діяльності з дітьми на майданчиках у літній період;
 формувати у дошкільнят інтерес до спільної ігрової діяльності.
Переможці конкурсу «Куточок розваг з водою на майданчиках»:Дацюк Інна Петрівна,
Сотворенна Наталія Анатоліївна (група «Дюймовочка»);

Слід відзначити підготовку всіх учасників до конкурсу, створення на майданчиках осередків для ігор з водою для оптимізації проведення прогулянок з дітьми у літній період. Виготовлені стаціонарні та виносні ігрові атрибути для спостережень та самостійної ігрової діяльності дітей на майданчиках у літній період.

Просмотров: 30
+++++

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: ils2.com

Вгору