м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

Методичний семінар з елементами тренінгу доктора педагогічних наук Гавриш Н.В.

21.11.2017

 

21 листопада 2017 року в м. Бориспіль на базі закладу дошкільної освіти №3 відбувся методичний семінар з елементами тренінгу «Інтелектуально-мовленнєва активність дошкільників у процесі занять»

На заході були присутні професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г.Сковороди, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук Гавриш Н.В. та старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук СтаєннаО.О. Активно залучаючи педагогів до інтерактивних форм роботи, вони ознайомили присутніх з основними ідеями та ключовими принципами побудови сучасного освітнього процесу в закладах дошкільної освіти. Також надали рекомендації щодо роботи з сюжетними картинами та коректурними таблицями .

З вітальним словом до всіх учасників звернулася Стрільник Н.О, головний спеціаліст управління освіти і науки, яка наголосила на важливості проведення подібних заходів для підвищення професійної компетентності педагогів.

Під час підведення підсумків всі слухачі семінару отримали відповідні сертифікати.

 

 

Просмотров: 123
+++++

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: ils2.com

Вгору