м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

Вивчення стану формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей

13.11.2017

 

       У період з 30 жовтня по 17 листопада 2017 року проходить вивчення стану формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» в дошкільних навчальних закладах міста. 

Сьогодні діти ДНЗ №3 показали всі свої таланти під час занять з логіко-математичного розвитку.

Так в середній групі «Живинка» (вихователь Цілик С.С.), подорожували на математичній повітряній кулі. Для того, щоб подорожувати діти отримали квитки, на яких намальовані фігури, а вони лічили фігурки та сідали на стільчик з відповідною цифрою.

Діти групи «Промінець» (вихователь Боковенко Т.М.), збудували будиночок з геометричних фігур та підбирали, яка тваринка може в ньому проживати, вони пробували і жирафу і ведмедика, в результаті будиночок був для їжачка.

В групі «Пізнайко» (вихователь Поташова В.В.), вчили склад числа 6 за допомогою квіточок різних кольорів. Навчилися малювати цифру 6 ниткою, а виклавши геометричні фігури у дошкільнят вийшов красивий орнамент.

Молодші дошкільнята з групи «Віночок» (вихователь Карпенко-Кравчук С.П.) - будували великий і маленький математичний будинок. Відповідно до величини будиночка підбирали великі і маленькі віконечка та двері, також діти навчилися визначати кутики в трикутниках та полічили їх.

 

 

Просмотров: 159
+++++

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: ils2.com

Вгору