м.Бориспіль,
вул. Гришинська, 1
Тел.: (04595) 5-21-61
E-mail: bordnz3@ukr.net

Найкраще виховання для Ваших дітей!

Докладніше по сайту

Семінар вихователів-методистів

07.12.2018

7 грудня 2018 року на базі ДНЗ №3 відбувся семінар «Організовуємо режимні моменти в закладі дошкільної освіти правильно» для методистів закладів дошкільної освіти міста.
Відповідно до Наказу управління освіти №474 від 29.10.2018р. «Про результати вивчення стану організації режимних процесів життєдіяльності дітей та педагогічної діяльності під час проведення прогулянок у закладах дошкільної освіти».
Учасники семінару, вихователі-методисти ДНЗ міста переглянули нетрадиційні форми проведення ранкової гімнастики в молодшій, середній та старшій групах, яку провела інструктор з фізкультури Поліщук Г.В.
Вихователь-методист ДНЗ «Сонечко» Овдієнко І.С. поділилась досвідом дослідницько-експериментальної діяльності дошкільників під час прогулянки, організацією та проведенням пішохідних переходів та розповіла про створення метеорологічного майданчику і спостереженні на ньому.
Методист ММК управління освіти і науки Бориспільської міської ради Обміняна С.Д. проаналізувала довідку «Про результати вивчення стану організації режимних процесів життєдіяльності дітей та педагогічної діяльності під час проведення прогулянок у закладах дошкільної освіти». Вказала на позитивні моменти та недоліки у роботі вихователів під час режимних моментів та прогулянок з дітьми.
Вихователь-методист ДНЗ №3 Стародуб Н.І. познайомила з методикою створення та проведення квес-ігор для дошкільників та разом з інструктором з фізкультури Поліщук Г.В. провели квест для педагогів «Занурення в дитинство».
Просмотров: 25
+++++

Пропозиції та побажання

bordnz3.in.ua © 2013

Pозробка сайту: myborispol.in.ua

Вгору